DSA

Forum Sojuszu DSA


#1 2009-06-08 17:25:18

Arch.Angel

Administrator

Punktów :   

Dyskusja

jesteś za czy przeciw ?? i dlaczego

Offline

 

#2 2009-06-08 17:49:27

Kuki12

Użytkownik

Punktów :   

Re: Dyskusja

na pakty jesteśmy za słabi ale jestem na tak
Raczej trzeba poszukać członków albo fuzji

Offline

 

#3 2009-06-08 19:02:39

Avenger

Użytkownik

Punktów :   

Re: Dyskusja

Szybko się rozwiniemy. Jeśli chodzi o fuzję to tylko na naszych warunkach więc raczej póku co nie. Dlaczego za słabi?? Znajdziemy sojusz równy sobie on też kiedyś się rozwinie, ale pakty pod warunkiem, że nie mieszamy sie w wojny (nie dołanczamy) chyba, że któraś ze stron poprosi o to. To jest uważam bardzo ważne

Offline

 

#4 2009-06-08 19:38:16

Bordinio

Użytkownik

Punktów :   

Re: Dyskusja

Pakty są pewnym zabezpieczeniem w wypadku wojny, toteż uważam, że powinniśmy zaopatrzyć się [ofc bez pośpiechu] w jeden, góra dwa przyjazne i zaufane sojusze. Dobrze byłoby, gdyby zajmowali mniej więcej to samo miejsce w rankingu, gdyż to powinno zaowocować dobrą współpracą oraz zrozumieniem. [Żadnej presji, no lifów itd.] Chodzi przede wszystkim o miłą atmosferę i dobrą rozrywkę ^^

Offline

 

#5 2009-06-08 20:43:54

Avenger

Użytkownik

Punktów :   

Re: Dyskusja

Tak masz rację, chciałbym wyjaśnić to z wojnami: Kiedyś chciał sie przyłączyć do wojny jeden z zaprzyjaźnionych sojuszy odrazu na forum pojawiły sie negatywne wypowiedzi na temat mojego uwczesnego soja ponieważ wróg był bez szans. Należy więc przed podpisaniem paktów wszystko obgadać żeby później nie było głupich sytuacji które narażają dobre imie sojuszu

Offline

 

#6 2009-06-08 20:50:01

Bordinio

Użytkownik

Punktów :   

Re: Dyskusja

Heh Tak w ogóle to gdzieś czytałem, że podobno sojusz może walczyć po stronie innego sojuszu tylko i wyłącznie gdy ten go zaakceptuje. Teoretycznie nie powinno się teraz takie coś zdarzyć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.ntsd-naruto.pun.pl www.klubsm.pun.pl www.detroforum.pun.pl www.galimatias-cs.pun.pl